Vy navštívite nás


Stačí, ak predmet ktorých chcete predať zabalíte a prinesiete k nám do Sveta Výkupu v OC Tržnica Michalovce na prvé poschodie. Po jeho vybalení a obhliadke vám zdarma povieme o čo konkrétne ide a akú to má aktuálnu hodnotu. Urobíme vám cenovú ponuku a ak vám bude cena vyhovovať, tak ho okamžite vieme od vás odkúpiť. Pripravíme výkupnú zmluvu a dohodnutú cenu vyplatíme priamo na mieste v hotovosti. Celý tento proces trvá štandardne pár minút.
My navštívime vás


Zatelefonujte nám, alebo napíšte email. Porozprávame sa o predmetoch, ktoré chcete predať. Veľmi nám pomôže pri komunikácií aj pár fotografií, ktoré nám zašlete na email. Spoločne si dohodneme miesto, dátum a čas stretnutia. Následne na to vieme za vami pricestovať v rámci celého Slovenska. Po príchode a obhliadke vám zdarma povieme o vašich predmetoch o čo konkrétne ide a akú majú aktuálnu hodnotu. Urobíme vám cenovú ponuku a ak vám bude cena vyhovovať, tak ich vieme od vás odkúpiť. Všetky dohodnuté predmety si samy zabalíme a odnesieme do auta. Pripravíme výkupnú zmluvu a dohodnutú cenu vyplatíme priamo na mieste v hotovosti. Celý tento proces trvá štandardne pár desiatok minút.Online výkup


Kvôli vzdialenosti niekedy nemá zmysel, aby ste prišli k nám, alebo my k vám. Preto vám ponúkame možnosť online výkupu. Môžete nám rovno zatelefonovať, alebo poslať email. Na základe spoločnej komunikácie sa dohodneme na ďalšom postupe. V praxi to znamená, že na náš email zašlete fotografie predmetov, ktoré chcete predať. Po ich obhliadnutí sa dohodneme na cene. Následne na to vám zašleme na váš email výkupnú zmluvu. Tú jednoducho vytlačíte a podpíšete. Predmety starostlivo zabalíte a pripojíte k nim do balíka aj vami podpísanú výkupnú zmluvu. Balík odošlete poštou na našu adresu. Po jeho prevzatí a prekontrolovaní obsahu vám zatelefonujeme. Ak bude všetko v poriadku podľa dohody, tak vám hneď po telefonáte prevedieme na účet dohodnutú sumu. Celý tento výkupný proces trvá štandardne pár dní. Vieme však vďaka nemu odkúpiť aj predmety s nižšou hodnotou, pre ktoré by sa ekonomicky neoplatilo cestovať na väčšie vzdialenosti.Obhliadky pred predajom nehnuteľnosti


Rozmýšľate nad predajom svojho bytu, alebo domu? Potrebujete ho pred predajom vypratať? Nevyhadzujte poklady, ktoré vaši rodičia a starí rodičia dlhé roky opatrovali. Zavolajte nám a dohodneme sa na obhliadke vašich pokladov. Radi sa prídeme pozrieť osobne. Bývate ďalej od Michaloviec? Nevadí. Vieme spraviť obhliadku aj na základe vašich fotografií. Ak budete mať záujem, tak po vzájomnej dohode ich aj radi odkúpime. Možno spoločne objavíme niečo vzácne, z čoho budete aj vy doma prekvapený.

Poradňa


Radi vám bezplatne poradíme s určením a ocenením vašich starožitností a zberateľských predmetov. Stačí nám zatelefonovať, alebo napísať email a zaslať pár fotografií. My sa vám následne ozveme a zdarma sa s vami podelíme o naše skúsenosti a informácie, ktoré sme roky nadobúdali. Táto služba je bezplatná a k ničomu vás nezaväzuje.